STARVSFÓLK

Hetta eru fólkini ið starvast hjá Vistir:

Bassi Haraldsen, stjóri
bassi@haraldsen.fo
tlf. 214005

Jóhannus Tausen
johannus@vistir.fo
tlf. 233925

Margeir Simonsen
margeir@vistir.fo
tlf. 233920

Magnus Jacobsen
magnus@vistir.fo
tlf. 233915

Zeus Palomer
vistir@vistir.fo
tlf. 274952

Brynjolvur Jensen, søla/tænasta
bj@haraldsen.fo
tlf. 214009

Herborg Simonsen, skrivstovufólk
herborg@vistir.fo

Edla Jarnskor, bókhald
edla@haraldsen.fo
tlf. 235349




Set teg í samband við:

Vistir
Kambsdalur
530 Fuglafjørður
t-post:  vistir@vistir.fo
fax nr.: 444 689

Tlf nr. 216 000

Døgntænasta

Vit leggja sera stóran dent á, at veita kundum okkara skjóta og góða tænastu.